O NAS

Nowoczesne oświetlenie LED

W ciągu ostatnich pięciu lat cena energii elektrycznej wzrosła o około 40%. Problem doboru opowiedniego oświetlenia energooszczędnego to nie tylko dobranie potrzebnego natężenia światła, ale również a może przede wszystkim uzyskanie odpowiedniej jakości światła.

Nasze doświadczenia wskazują na to, że odpowiednie dobranie rozwiązań energooszczędnych dla powierzchni takich jak obiekty sklepowe wartość oszczędności energi w skali roku może osiągną nawet kilka tysięcy złotych. Połączenie kilku technologii świetlnych powinno dać efekt w postaci redukcji zużycia energii o co najmniej 65%.

Podstawowe czynnik w doborze światła energoszczędnego to optymalizacja kosztów użytkowania poprzez dobór rozwiązań energooszczędnych oraz zmniejszenie do minimum kosztów obsługi oświetlenia. Można tego dokonać zwłaszcza poprzez ograniczenie kosztów wymiany źródeł światła czyli żarówek, świetlówek, halogenów tu właśnie idealnym rozwiązaniem są diody LED.

PROFESJONALNE SYSTEMY OŚWIETLENIOWE MAXI-LIGHT to firma od wielu lat specjalizującą się w sprzedaży oświetlenia - opraw energooszczędnych przeznaczonych do pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, sklepy, hotele) oraz mieszkalnej. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oświetlenia, opraw, oraz źródeł światła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oświetlenia oraz pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem oświetlenia i rodzaju opraw oświetleniowych.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z doborem oświetlenia LED przeznaczonego dla powierzchni użytkowej oraz mieszkalnej. Nasze produkty łączą w sobie przede wszystkim: trwałość, wysoką jakość i atrkacyjną cenę.