Oświetlenie dla handlu

 • Lampy led do sklepu
  Lampy led do sklepu

Oświetlenie dla handlu w ciągu ostatnich dziesięciu lat oświetliliśmy setki sklepów. Każdego dnia realizujemy kolejne projekty. Dzięki pełnej optymalizacji oferty możemy zaproponować Klientom bardzo atrakcyjne ceny zastrzeżone wcześniej dla produktów klasy premium.

3 POWODY BY WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ OŚWIETLENIOWĄ:

Precyzyjnie rozpoznajemy potrzeby i problemy Klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i naprawdę dobre referencje.

Jako ekspert w swojej dziedzinie oferujemy kompletne rozwiązania.


Podstawowe czynniki decydujące o sukcesie w wyborze oświetlenia:

- dobór rozwiązań energooszczędnych odpowiednich do rodzaju handlu,
- połączenie światła rozproszonego ze światłem akcentującym,
- użycie źródeł światła o odpowiedniej jakości, barwie i długim czasie użytkowania.

Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w doborze oświetlenia odpowiedniego do różnorodnych powierzchni handlowych. Naświetlacze i pozostałe oprawy naszej produkcji to rodzaj lampy energooszczędny, w których jako źródeł światła używamy bardzo wydajnych diod COB LED (5W-35W) produkowanych w Europie. Największą ich zaleta to energooszczędność oraz wieloletnia żywotność.

 • Sklepy odzieżowe

  Sklepy odzieżowe

  Oświetlenie LED do sklepu odzieżowego. Nasze lampy to wysoka skuteczność świetlna i doskonałe oddawanie barw. Jest to najlepsze rozwiązanie do oświetlenia sklepu z odzieżą czy obuwiem.

 • salony-jubilerskie.jpg

  Salony jubilerskie

  Oświetlenie LED do salonu jubilerskiego. Nasze lampy to wysoka skuteczność świetlna i doskonałe oddawanie barw. Jest to najlepsze rozwiązanie do oświetlenia salonu ze złotem, zegarkami i biżuterią. Specjalizujemy się w oświetleniu dla handlu.
 • salony-sportowe.jpg

  Salony sportowe

  Oświetlenie LED do salonu sportowego. Nasze lampy to wysoka skuteczność świetlna i doskonałe oddawanie barw. Jest to najlepsze rozwiązanie do oświetlenia salonu odzieżą sportową, rowerami i artykułami turystycznymi. Sprawdzone rozwiązania w atrakcyjnych cenach.

 • apteki.jpg

  Apteki

  Oświetlenie LED do apteki. Nasze lampy to wysoka skuteczność świetlna i doskonałe oddawanie barw. Jest to najlepsze rozwiązanie do oświetlenia apteka gdzie trzeba skierować odpowiednie światło na lekarstwa i kosmetyki

 • salony-meblowe.jpg

  Salony meblowe

  W ciągu ostatnich 10 lat oświetliliśmy dziesiątki sklepów oraz salonów meblowych. Cały czas realizujemy nowe projekty. Dzięki optymalizacji oferty możemy oferować naszym Klientom bardzo atrakcyjne ceny.

 • sklepy-spozywcze.jpg

  Sklepy spożywcze

  Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z doborem oświetlenia do sklepu spożywczego. Nasze lampy to wysoka skuteczność świetlna i doskonałe oddawanie barw.

 • oswietlenie-do-miesa-i-wedlin.jpg

  Oświetlenie do mięsa i wędlin

  Kolor nie ma wpływu na smak, kruchość i soczystość ale ma wpływ na decyzje kupujących. W badaniach zachowań klientów stwierdzono, że konsumenci określają kolor jako najbardziej istotny czynnik przy ocenie świeżości: mięsa, przetworów i wędlin. Oświetliliśmy już setki sklepów ponieważ mamy bardzo konkurencyjne ceny. Oferujemy najnowsze oświetlenie do mięsa i wędlin, produkowane w Polsce i dostępne od ręki.

 • oswietlenie-piekarni.jpg

  Oświetlenie piekarni

  Świeże pieczywo ma kolory od jasnożółtego do ciemnobrązowego. Kolor nie ma wpływu na smak i jakość pieczywa ale ma wpływ na decyzje kupujących. Obserwując decyzje zakupowe stwierdzono, że konsumenci wskazują na kolor jako najbardziej istotny czynnik przy ocenie świeżości pieczywa. Oferujemy najnowsze oświetlenie do pieczywa i wyrobów cukierniczych, produkowane w Polsce i dostępne od ręki.